درباره ما
1,548 بازدید

شرکت برگزیده لبن بناب در سال ۱۳۸۵ در یک منطقه بکر از نظر آب و هوایی و دامپروری و در دامنه کوههای قره قشون در شهرستان بناب شروع به کار نمود این شرکت مفتخر است در طول عمر ۱۰ ساله خود با بهره گیری از بهترین و به روز ترین ماشین آلات تولیدی ، بسته بندی و بهترین شیر خام منطقه شمال غرب کشور و با بکار گیری فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی توانسته است سهم چشمگیری را در بازار صنعت لبنیات به خود اختصاص دهد.

 

این شرکت در طول دوران فعالیت خود در سایه عنایات حضرت حق و تلاش مدیریت و پرسنل و با اولویت و سر لوحه قرار دادن اصل کیفیت در محصولات تولیدی خویش و توجه ویژه به نیاز ها و خواسته های مشتریان خود و همچنین شناخت و مطالعه ذائقه های مناطق مختلف و تولید محصولات متناسب با ذائقه های آن مناظق توانسته است علاوه بر تامین نیاز هم میهنان عزیز در سراسر ایران سهم قابل توجهی نیز در بازارهای کشور های همسایه مخصوصا کشور عراق را داشته باشد.

 

این شرکت با تنوع بیش از ۴۰ نوع محصولات لبنی مختلف با برند برگزیده در داخل ایران و با برند شه مامه در بازارهای عراق محصولات خود را عرضه می نماید.

 

اخذ تندیس کیفیت و ایمنی مواد غذایی در سال ۱۳۹۳ ، تندیس برند محبوب کشوری در سال ۱۳۹۴ از افتخارات این شرکت می باشد.

 

این شرکت مصمم است تا در راستای طرح توسعه خود اقدام به راه اندازی بخش استریل خواهد نمود.

 

شایان ذکر میباشد واحد تحقیق و توسعه این شرکت که در سال ۱۳۸۹ راه اندازی گردیده تاکنون در بیش از ۱۷ پایان نامه و طرح تحقیقاتی مشترک با دانشگاه های معتبر کشور همکاری نزدیکی داشته است.